X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

عصـــــــــــر مجـــــــــــــــازی
 
وبلاگــ اطلاع رسانی نشـریه و انجــمن آی تی و کامپیوتــر پیــام نور اوز
اگر از کاربران اندروید هستید، امروز خبر خوشی برایتان داریم؛ زیرا که ساعاتی پیش گوگل در یک پست مربوط به توسعه دهندگان نرم افزاری پلتفرم اندروید در شبکه اجتماعی گوگل پلاس خود، خبر از حذف نام ایران از لیست کشورهای تحریم شده را داد. همانطور که می دانید گوگل مدتهاست که دسترسی کاربران ایرانی به فروشگاه اینترنتی آنلاین خود موسوم به گوگل پلی را مسدود کرده است؛ از این رو ایرانی‌ها بازار‌های جایگزین گوگل را در این زمینه ایجاد کرده‌ و از آن ها استفاده می کنند.

بخش اندروید گوگل در جدیدترین پست خود در شبکه اجتماعی گوگل پلاس اعلام کرد که از از این پس توسعه دهندگان اندروید می‌توانند برنامه‌های رایگان خود را در ایران ارائه دهند. جهت اطلاع شما عزیزان یک توسعه دهنده می‌تواند محصول خود را تنها برای کشور یک در دسترس قرار دهد؛ از این رو تنها کاربرانی که با IP متعلق به این کشور به گوگل پلی وصل می‌شوند، قادر به دریافت آن اپلیکیشن خواهند بود. شایان ذکر است که کماکان اجازه دسترسی به برنامه‌های پولی یا برنامه‌هایی که استفاده از آن ها مستلزم صدور صورت حساب است را به کاربران ایرانی نمی دهد.

توجه داشته باشید اگر هم اکنون به گوگل پلی مراجعه کنید ممکن است نتوانید هیچ کدام از اپلیکیشن‌ها را دانلود کنید؛ زیرا که می بایست منتظر بمانیم تا توسعه دهندگان این امکان را برای اپلیکیشن‌های خود فعال کنند و به همین دلیل است که مدتی طول خواهد کشید تا اغلب برنامه‌ها برای کاربران ایرانی در دسترس قرار گیرند.
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 شهریور 1392 توسط انجمن کامپیوتر وIT
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  

  • دانلود فیلم